У селі Прутівка Снятинської територіальної громади запрацювала добровільна пожежна команда

Впевненими кроками заради безпечного майбутнього мешканців Прикарпаття”- саме під таким гаслом з нагоди професійного свята Дня рятівника, рятувальники Прикарпаття спільно з органами місцевого самоврядування та представниками громадськості відкриють три підрозділи добровільних пожежних формувань, які будуть дбати за безпеку населення на території громад.

Перший з трьох таких підрозділів відкрили сьогодні в селі Прутівка Снятинської ТГ Коломийського району, а саме: в четвертому старостинському окрузі, повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.

“Це вже сьомий такий підрозділ на Прикарпатті, створення якого стало можливим завдяки місцевому підприємцю, громадській організації, керівництву територіальної громади та ГУ ДСНС України в області, яке забезпечило даний підрозділ пожежним автомобілем, спецодягом та іншим необхідним майном”,

йдеться у повідомленні.

Всього на території області створено 34 підрозділи місцевої пожежної охорони та сім добровільних пожежних команд.

Участь у заході взяв народний депутат України Володимир Тимофійчук, начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький, представники місцевих органів влади та жителі села.

“Четвертий старостинський округ налічує понад 7600 осіб, а в зону обслуговування добровільної пожежної команди входить 7 населених пунктів, як Снятинської так і Заболотівської громади.

Десятеро добровольців з числа місцевих жителів склали присягу та будуть почергово забезпечувати спокій та безпеку мешканців громади”,

повідомляють надзвичайники.

Загалом, на території Коломийського району функціонує 11 місцевих пожежних команд та 1 добровільна пожежна команда. Разом із професійними рятувальниками вони виїжджають на пожежі та інші надзвичайні ситуації і допомагають своїм односельцям. З початку року здійснили вже майже 300 таких виїздів.

“Безпека мешканців населених пунктів є пріоритетним завданням, а створення добровільної пожежної команди – є надзвичайно важливий крок у безпечне життя громади”,

йдеться у дописі.