Нова пошта три дні доставлятиме посилки за 1 гривню

Нова пошта запустила послугу за 1 гривню: з 24 по 26 серпня українці зможуть відправляти та отримувати посилки через поштомати Нової пошти лише за 1 гривню.

Про це повідомляє КУРС.

Тариф знижено для поштоматів по всій країні та діє виключно для посилок.

“Кожний клієнт може протягом трьох днів відправити і отримати через поштомат необмежену кількість посилок як із інтернет-магазинів, так і від рідних за акційною ціною”.

Нагадуємо, що у поштомат можна відправити будь-які речі вагою до 20 кг та розміром 40х60х30 см. Щоб отримати послугу доставки за 1 гривню, потрібно оформити посилку 24, 25 та 26 серпня через поштомат.

“Сплатити за користування поштоматом може як отримувач, так і відправник – через мобільний додаток, через трекінг на сайті або у відділенні, за умови відправки із поштомату або отримання у поштоматі.

Піклуватися про своїх клієнтів для Нової пошти завжди було і є важливим, особливо в часи, коли українці потребують цього найбільше. Саме цю водночас просту і особливу ідею було покладено в акційну пропозицію до Дня Незалежності України. Відправка документів за звичайною ціною 45 гривень”,

йдеться у повідомленні.

Детальніше про акцію за посиланням.