5-річна волонтерка зібрала 35 тисяч для ЗСУ і встановила рекорд

П’ятирічна Марія Макеєва з Кривого Рогу потрапила до Книги рекордів України як наймолодша волонтерка. Вона разом з братом зібрала для Збройних сил України 35 492 гривень.

Дівчинка під музичний супровід свого старшого братика Олександра виконувала українські пісні у центрі Львова, куди вони з мамою тимчасово переїхали під час війни. Про це у facebook повідомила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, передає Галка.

“Не можливо перемогти країну, де навіть найменші діти наближають перемогу. Національний Реєстр Рекордів визнав 5-річну Марію Макеєву з Кривого Рогу наймолодшою волонтеркою, яка своїм виступом зібрала для потреб ЗСУ суму 35492 грн. Виступ маленької рекордсменки тривав 9 годин 54 хвилини,

зазначає Вєтрова.

Спершу діти мріяли назбирати гроші на бронежилет, але, як з’ясували батьки, в той момент на передовій дуже були потрібні тепловізійні приціли.

Тож за допомогою волонтерського фонду, який до зібраного дітьми доклав ще певну суму, купили тепловізор INFIRAY CL35 M та передали нашим бійцям на передову.

Наймолодша в Україні волонтерка зі своїм братиком планують ще виступити та зібрати гроші на потреби ЗСУ. У дітей мрія одна: щоб якомога швидше закінчилася війна.