Прикарпатців закликають реагувати на повітряні тривоги 23-24 серпня

Голова Івано-Франківської військово-цивільної адміністрації Світлана Онищук звернулася до мешканців Прикарпаття найближчими днями не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Про це очільниця повідомила у в етері радіо “Західний полюс”, пише Фіртка.

Світлана Онищук наголошує, що за інформацією командування Повітряних сил ЗСУ українцям слід бути дуже обережними під час відзначення Дня Державного прапора 23 серпня та Дня Незалежності України 24 серпня, оскільки доведеться відсвяткувати під час війни.

росія нарощує своє озброєння, існує загроза ракетних обстрілів з боку білорусі, адже саме там спостерігають переміщення військ, а також перевезення боєкомплектів та ракет.

“Ми розуміємо, що це для нас дуже важливі й величні свята, щороку ми відзначали по-особливому, проте, цьогоріч потрібно бути особливо обережними”,

наголошує голова ОВА.

За словами Онищук нещодавно провели консультаційну раду серед голів територіальних громад, на якій обговорювали питання життєдіяльності й безпеки Івано-Франківської області.

“Наші військові мають більше інформації як ми й, якщо вони нам кажуть, що ми повинні бути обережними, то ми повинні виконувати все, що вони нам скажуть”,

зазначила посадовиця.