На Івано-Франківщині поліцейські вилучили наркотиків на 30 млн грн

На Івано-Франківщині поліцейські затримали угруповання, учасники якого вирощували коноплі, переробляли їх та збували наркотики. Під час обшуку у них вилучили понад 1 тонну конопель, майже 4,5 кг готової до збуту “продукції”, три мішки із суцвіттям рослин, кілограм так званих “шишок”, гранати, пістолети, набої та понад 94 тис. грн.

За попередніми підрахунками, вартість вилучених наркотичних речовин сягає 30 млн грн, інформують на Facebook-сторінці Нацполіції області, передає Суспільне.Івано-Франківськ.

Як йдеться у дописі, налагодив “наркобізнес” раніше засуджений місцевий житель. У нього були три спільники.

“Коноплями засіяли чотири земельні ділянки. Щоб не привертати увагу до посівів, обрали угіддя поблизу населеного пункту серед лісу. Кожен з учасників угруповання відповідав за свій напрям: підготовку земельних ділянок та засівання, процес догляду за рослинами, збір “врожаю”, висушування, фасування та реалізацію готової наркотичної продукції”,

повідомили в поліції.

Збували товар на території області.

Слідчі повідомили організаторові “бізнесу” про підозру за ст. 263, ст. 307 та ст. 310 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі вирішують питання про повідомлення підозри іншим затриманим та обрання їм запобіжних заходів.