Хакери атакували українське радіо і запустили фейк про Зеленського в реанімації

В одному з найбільших радіохолдингів України TAVR Media заявили, що на мережу радіостанцій здійснили кібератаку: в ефірі прозвучало повідомлення про нібито важкий стан президента Зеленського. Про це повідомляє Суспільне.

“Сьогодні було здійснено кібератаку на сервери та мережі радіостанцій TAVR Media. Наразі відповідні служби працюють над вирішенням цієї проблеми. Наголошуємо, жодна інформація про проблеми зі здоров’ям президента України Володимира Зеленського не відповідає дійсності”, — повідомили в TAVR Media.

Очевидці розповіли Суспільному, що в ефірі “Радіо Рокс” звучало повідомлення, що президент України потрапив в реанімацію:

“Щойно їхала і слухала “Радіо Рокс”. Раптом ефір обірвався і дівчина гарною українською сказала: “Увага! Термінове повідомлення: Володимир Зеленський в реанімації у важкому стані. Його обов’язки виконує Голова ВР”. Далі ефір тричі обривався”.

Суспільне звернулося за коментарем до представників кіберполіції.

Президент Володимир Зеленський відповів на фейкові повідомлення про свій “важкий стан” і наголосив, що наразі він “знаходиться у себе в кабінеті і так міцно, як зараз, ще ніколи себе не почував”.

“І погана новина для вас всіх, хто запускає такі фейки. Я не один такий, нас 40 мільйонів. І при всій повазі до похилого віку, 44 — це не 70. Слава Україні”,

додав президент.

Довідково: до TAVR Media належать радіостанції Хіт FM, Kiss FM, Radio ROKS, Radio Relax, Мелодія FM, Наше Радіо, Classic Radio, Radio Jazz, Радіо Байрактар.

Фото: Fasebook / Суспільне