Жителів Прикарпаття просять не ігнорувати сигнали тривоги, адже окупанти нас обстрілюють неточними застарілими ракетами

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук вкотре закликала прикарпатців не ігнорувати сигнали тривоги.

За словами Онищук, у російських окупантів застарілі й неточні ракети, тому удар може бути нанесено будь-де і будь-коли, інформує Правда іф.

“Вони (росіяни – ред.) перейшли до тактики масових ракетних ударів, використовуючи при цьому ракети радянського виробництва, зокрема Х-22, які летять з гіперзвуковою швидкістю – до чотирьох тисяч кілометрів на годину. Вони мають бойову частину масою близько однієї тонни. Саме такими ракетами фашисти знищили торговий центр у Кременчуку.

При цьому ці ракети є застарілі й неточні. Кругове ймовірне відхилення від точки прицілювання може складати до п’яти кілометрів”,

каже Світлана Онищук.

Тому, підкреслює голова ОВА, до сигналів повітряної тривоги потрібно відноситися із повною серйозністю та відповідальністю. Керівникам державного та приватного секторів неухильно забезпечувати вимоги безпеки, не допускати будь-якого масового скупчення людей під час повітряної тривоги.