Умови використання матеріалів

Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті “Sнятин TODAY” захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права.

Матеріали сайту можуть використовуватись іншими користувачами безкоштовно з обов’язковим гіперпосиланням на сайт snt.if.ua та згадкою першоджерела у першому абзаці тексту. Посилання / гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Використання фотографій сайту дозволяється за умови посилання на джерело. Якщо на фотографії або в матеріалі зазначено ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа), їх збереження при використанні фотографій обов’язкове. 

Авторські права на інформацію, що розміщується на сайті snt.if.ua, належать інтернет-виданню “Sнятин TODAY” та авторам публікацій. Редакція сайту може не поділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали. Редакція також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей та не несе відповідальність за їх зміст.